Klasa 1b z wychowawczynią Anną Czajkowską uczestniczyła w warsztatach dotyczących badania zanieczyszczeń powietrza z wykorzystaniem mchów. Zajęcia prowadził dr inż. Marek Kondras z Wydziału Rolnictwa i Ekologii SGGW. Naszym zadaniem było wykonanie specjalnych woreczków z mchem i rozwieszenie ich w pobliżu naszych miejsc zamieszkania i w okolicach szkoły. Te próby badawcze zbierzemy za miesiąc i …
Klasa 3m, w ramach świętowania Dnia Dziecka, odwiedziła niezwykłe miejsce – Stacja Grawitacja. Trampoliny, ścianka wspinaczkowa, podniebna trasa linowa… Wszystko zostało przetestowane przez naszych licealistów! To byla świetna lekcja wychowania fizycznego
Fotorelacja z wycieczki klasy 3h. To był bardzo intensywny dzień :)
W piątek 29 maja gościliśmy w naszej szkole najlepszych matematyków z powiatu wołomińskiego. To już druga edycja Konkursu matematycznego ,,Sasinek”. Uczniowie klas 8 zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności matematycznych. Dziękujemy Staroście Powiatu Wołomińskiego Panu Arkadiuszowi Werlichowi oraz Burmistrz Miasta Wołomin Pani Elżbeicie Radwan za objęcie naszego konkursu patronatem.
Czwartkowy wieczór uczniowie naszego liceum pod opieką pań Magdaleny Janik, Iwony Marczak i Doroty Klewickiej, spędzili w Teatrze Polskim oglądając spektakl „Tango” Sławomira Mrożka
Powodzenia dla wszystkich maturzystów! Połamania piór (i języków)!
3 maja reprezentacja naszego Liceum wzięła udział w miejskich obchodach wyjątkowego narodowego święta. Serdecznie dziękujemy reprezentacji z pocztem sztandarowym, a także towarzyszącym naszym uczniom pani dyrektor Jolancie Mosak oraz pani Monice Piotrowskiej
Klasa 3b, pod opieką p. Wioletty Krzyżewskiej – Kurek, wręczyli sadzonki przygotowanych wcześniej samodzielnie roślin Klasa 1b z wychowawczynią p. Anną Czajkowską odbyła zajęcia terenowe w pobliskim lesie, a następnie, wraz z Wołomińską Radą Seniorów, uczestniczyła w jego sprzątaniu. Wszystko po to, żeby w naszym otoczeniu było czysto i przyjemnie











