Klasa 1b z wychowawczynią Anną Czajkowską uczestniczyła w warsztatach dotyczących badania zanieczyszczeń powietrza z wykorzystaniem mchów. Zajęcia prowadził dr inż. Marek Kondras z Wydziału Rolnictwa i Ekologii SGGW. Naszym zadaniem było wykonanie specjalnych woreczków z mchem i rozwieszenie ich w pobliżu naszych miejsc zamieszkania i w okolicach szkoły. Te próby badawcze zbierzemy za miesiąc i już w laboratorium SGGW będziemy oznaczać w nich zawartość metali ciężkich. Zajęcia odbywają się w ramach współpracy naszej szkoły z Wydziałem Rolnictwa i Ekologii. Bardzo dziękujemy Panu dr. inż. Markowi Kondrasowi za poświęcony nam czas i zaangażowanie![]()













