Nasi wspaniali wolontariusze wzięli udział w niezwykłym balu z okazji Dnia Dziecka w Szkole Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie.
Były gry, zabawy, taniec i mnóstwo uśmiechu.
Serdecznie dziękujemy:
Amelce Banaś 
Mai Budek
Blance Czarneckiej
Nikoli Gniado
Zuzia Jankowskiej
Karolinie Łachackiej
Kasi Suwińskiej
Victorii Mościckiej-Zanchi
oraz opiekunom wydarzenia: pani Ewelinie Sztandze-Jankowskiej i Annie Mościckiej-Zanchi.











