Przedstawiamy wyniki majowego konkursu bibliotecznego „Projekt Nie-wojna” zrealizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa przy współpracy Izby Muzealnej Wodiczków. Oto laureaci: I miejsce – Denis Korotowskich, kl.3s II miejsce: – Eryk Szerszeń, kl. 3o – Maja Węgrzynowska, kl. 3b2 – Ada Wiśniewska, kl. 2h III miejsce – Klaudia Ambroziewicz, kl. 3o – Bartosz …
ESMA edition LOGO nr 3.
Przedstawiamy wyniki konkursu bibliotecznego na filmik lub mini scenariusz filmowy „Lektury wciąż inspirują” zrealizowanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Oto laureaci: I miejsce Julia Kaczyńska 3b2 i Sandra Kurowicka kl.3b1 II miejsce Dominika Romańska kl. Io III miejsce Weronika Wareluk kl. Im Gratulujemy! : )
Zapraszamy do galerii biblioteki szkolnej : ) Prezentujemy prace uczniów, którzy chcą się podzielić z nami swoimi talentami. Chętnie poznamy Wasze opinie i przemyślenia wywołane przez ekspozycję. Do zobaczenia!
23 kwietnia – Światowy Dzień Książki Odwiedź bibliotekę w dniach 20 i 21 kwietnia! – Przyjdź ze swoją ulubioną książką – – Wypożycz jedną z naszych NOWOŚCI – – Zrób sobie pamiątkowe zdjęcie –
Książko wróć! Biblioteka uprzejmie przypomina uczniom kończącym w tym roku szkołę, o zwrocie wypożyczonych książek. Preferowane jest odwiedzenie biblioteki do końca kwietnia i potwierdzenie stanu zwrotów oraz wypożyczeń. Dziękuję. Iwona Kielczyk
Zapraszamy do obejrzenia goszczącej u nas w szkole wystawy „Słowem własnym o sobie” pamięci C.K. Norwida. Termin udostępniania: do końca stycznia Miejsce: aula Naszego Liceum Zapraszamy : )
Miło nam poinformować, że uczennica klasy 1m – Weronika Wareluk- zajęła 1. miejsce w konkursie na najciekawszą recenzję książki, organizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie. Gratulujemy! Nagrodzona została także Klaudia Ambroziewicz, uzyskując 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej.
W minionym tygodniu uczniowie klasy 3b1 wzięli udział w organizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie. Spotkanie z Moniką Piątkowską i Leszkiem Talko dotyczyło sztuki debaty.
200 lat temu urodził się Cyprian Kamil Norwid. Pamiętamy i od rana czytamy jego wiersze i słuchamy muzycznych interpretacji jego utworów. Dziękujemy niezastąpionemu Radiowęzłowi Szkolnemu za muzyczną oprawę dzisiejszego dnia, a pani prof. Tomkiel-Rutkowskiej za inspirację.










